Beschrijving
Breid je modelbaan uit hoe en wanneer je maar wilt!
Het grote programma "uitbreidingsonderdelen" geeft je de mogelijkheid om je geprefabriceerde modelbaan uit te breiden wanneer je maar wilt: meteen aan het begin of later. Op deze manier kan zelfs een kleine modelbaan geleidelijk worden uitgebreid tot een grote modelbaan. De uitbreiding is heel eenvoudig: de "aanbouwdelen" worden net als het geprefabriceerde terrein al gemonteerd op een stevig houten frame geleverd. de "aanbouwdelen" en het afgewerkte terrein worden eenvoudig aan elkaar geschroefd met behulp van de meegeleverde bevestigingsbeugelset. De aantrekkelijke landschappen zijn met liefde gekleurd en begroeid. Indien nodig worden tunnelondergronden en bruggensets meegeleverd:
Alle "aanbouwdelen" zijn met de hand ingekleurd en met gras begroeid
Gemonteerd op een stevig houten frame
Voorgesneden tunnelonderlagen
Brugset in H0 (indien nodig)
Aanzetstukken en railplannen voor de volgende systemen: MƤrklin metaal, MƤrklin kunststof, MƤrklin C-spoor, Fleischmann model, Fleischmann Profi, Roco-Line, Roco geoLINE, Trix C-spoor, PIKO A-spoor. "Aanbouwdelen" zijn ook geschikt om in TT te bouwen, maar hiervoor zijn geen baanplannen beschikbaar.
Let op: Voor de TT-schaalbaan heb je een opzetportaal nodig en als je het opzetstuk op een 120 cm diep prefab terrein wilt gebruiken, heb je ook de schuimrubberen oprit nodig. Deze accessoires en het bijpassende aluminium framesysteem vind je in het tabblad accessoires.